Mailchimp for WordPress - en to bg_BG translation catalogue (125 entries)

en: Settings
bg_BG: Настройки

en: Documentation
bg_BG: Документация

en: Success! The cached configuration for your Mailchimp lists has been renewed.
bg_BG: Поздравления! Кеширанота конфигурация за вашите Mailchimp списъци беше подновена.

en: This is a pro-only feature. Please upgrade to the premium version to be able to use it.
bg_BG: Тази функция може да бъде изпълна само от PRO версията на плъгин-a. Моля ъпгрейднете плъгина, за да можете да я използвате

en: Renew Mailchimp lists
bg_BG: Обновете Mailchimp списъците

en: Fetching Mailchimp lists
bg_BG: Изтегляне на Mailchimp списъците

en: Done! Mailchimp lists renewed.
bg_BG: Готово! Mailchimp списъците бяха подновени.

en: This can take a while if you have many Mailchimp lists.
bg_BG: Операцията може да отнеме известно време ако имате много списъци в Mailchimp.

en: Mailchimp API Settings
bg_BG: Mailchimp API Настройки

en: Mailchimp
bg_BG: МейлЧимп

en: Other Settings
bg_BG: Други настройки

en: Other
bg_BG: Други

en: Log successfully emptied.
bg_BG: Лог файла беше изтрит успешно.

en: To get started with Mailchimp for WordPress, please <a href="%s">enter your Mailchimp API key on the settings page of the plugin</a>.
bg_BG: За да стартирате с MailChamp за WordPress, моля <a href="%s"> въведете Вашият API ключ на страницата за опциите на добавката</a>.

en: Want to customize the style of your form? <a href="%s">Try our Styles Builder</a> & edit the look of your forms with just a few clicks.
bg_BG: Искате да модифицирате стила на Вашата форма? <a href="%s">Опитайте нашият Стил конструктор </a> и променете на Вашита форма само с няколко щраквания.

en: Be notified whenever someone subscribes? <a href="%s">Mailchimp for WordPress Premium</a> allows you to set up email notifications for your forms.
bg_BG: Бъдете уведомени, когато някой се абонира. <a href="%s">Mailchimp за WordPress Premium </a>Ви позволява да изберете уведомяване по електронна поща за Вашите форми.

en: Upgrade to Premium
bg_BG: Обновете до платена версия.

en: Do you want translated forms for all of your languages? <a href="%s">Try Mailchimp for WordPress Premium</a>, which does just that plus more.
bg_BG: Желаете ли преведени форми за всички езици, които имате инсталирани? <a href="%s">Пробвайте Mailchimp за WordPress Premium</a>, който прави всичко това, че и повече.

en: Do you want to create more than one form? Our Premium add-on does just that! <a href="%s">Have a look at all Premium benefits</a>.
bg_BG: Искате да създадете повече от една форма? Нашата платена версия на добавка може да се справи с това <a href="%s">.  Проверете за всички други възможности в платената версия </a>.

en: Are you enjoying this plugin? The Premium add-on unlocks several powerful features. <a href="%s">Find out about all benefits now</a>.
bg_BG: Харесва ли Ви нашата добавка? Платената версия предлага няколко допълнителни дункции. <a href="%s"> Научете всичко за тях сега </a>.

en: More subscribers, better newsletters.
bg_BG: Повече абонати, по-добри новини по имейл.

en: Learn how to best grow your lists & write better emails by subscribing to our monthly tips.
bg_BG: Научете се как да увеличите абонатите си по най-добрият начин и да пишете по-хубави новинарски имейли, като се абонирате за нашето месечно издание.

en: Email Address
bg_BG: Имейл адрес

en: First Name
bg_BG: Име

en: Subscribe
bg_BG: Абонирай се

en: Do you want to track all WooCommerce orders in Mailchimp so you can send emails based on the purchase activity of your subscribers?
bg_BG: Искате ли да следите всички WooCommerce поръчки през Mailchimp, така че да можете да изпращате имейли, в зависимост от покупателната активността на всички Вашите абонати?

en: <a href="%s">Upgrade to Mailchimp for WordPress Premium</a> or <a href="%s">read more about Mailchimp's E-Commerce features</a>.
bg_BG: <a href="%s">Обновете до MailChim  за WordPress Premium </a> или <a href="%s"> прочетете повече за Mailchimp функциите за електронна търговия </a>.

en: You've been using Mailchimp for WordPress for some time now; we hope you love it!
bg_BG: Вие вече използвате Mailchimp за WordPress от известно време; надяваме се, че Ви харесва!

en: If you do, please <a href="%s">leave us a 5★ rating on WordPress.org</a>. It would be of great help to us.
bg_BG: Ако е така, моля <a href="%s">гласувайте с 5★ на WordPress.org</a>. Това ще ни помогно много.

en: Dismiss this notice.
bg_BG: Игнорирайте това съобщение.

en: Read more about common connectivity issues.
bg_BG: Прочетете повече за основни проблеми със свързването.

en: Add to form
bg_BG: Добави към формата

en: City
bg_BG: Град

en: Checkboxes
bg_BG: Кутийки за отбелязване

en: Choices
bg_BG: Предложения

en: Choice type
bg_BG: Тип предложение

en: Choose a field to add to the form
bg_BG: Изберете поле за добавяне към формата

en: Close
bg_BG: Затвори

en: Country
bg_BG: Държава

en: Dropdown
bg_BG: Падащо меню

en: Field type
bg_BG: Тип поле

en: Field label
bg_BG: Етикет на полето

en: Form action
bg_BG: Действие на формата

en: This field will allow your visitors to choose whether they would like to subscribe or unsubscribe
bg_BG: Това поле ще позволи на посетители Ви да изберат дали искат да се абонират или откажат от абонамент

en: Form fields
bg_BG: Полета на формата

en: This field is marked as required in Mailchimp.
bg_BG: Това поле е отбелязано като задължително в Mailchimp.

en: Initial value
bg_BG: Първоначална стойност

en: Interest categories
bg_BG: Категории на интереси

en: Is this field required?
bg_BG: Задължително ли е това поле?

en: List choice
bg_BG: Списък с предложения

en: This field will allow your visitors to choose a list to subscribe to.
bg_BG: Това поле ще позволи на посетителите Ви да изберат списък, за който да се абонират.

en: List fields
bg_BG: Полета в списъка

en: Min
bg_BG: Минимум

en: Max
bg_BG: Максимум

en: No available fields. Did you select a Mailchimp list in the form settings?
bg_BG: Няма налични полета. Избрали ли сте Mailchimp списък от настройките на формата?

en: Optional
bg_BG: Пожелателно

en: Text to show when field has no value.
bg_BG: Текст, който се показва, когато полета няма стойност.

en: Preselect
bg_BG: Предварително избрано

en: Remove
bg_BG: Изтрий

en: Radio buttons
bg_BG: Радио бутон

en: Street Address
bg_BG: Адрес, улица

en: State
bg_BG: Щат

en: Submit button
bg_BG: Бутон за изпращане

en: Value
bg_BG: Стойност

en: Text to prefill this field with.
bg_BG: Текст, с който да запълните предварително това поле.

en: ZIP
bg_BG: Пощенски код

en: Forms
bg_BG: Форми

en: <strong>Success!</strong> Form successfully saved.
bg_BG: <strong>Успех!</strong> Формата беше записана.

en: Preview form
bg_BG: Преглед на формата

en: Mailchimp Sign-Up Form
bg_BG: Mailchimp форма за регистрация

en: Select the form to show
bg_BG: Изберете формата за показване

en: Form preview
bg_BG: Форма за преглеждане

en: Replaced with the form response (error or success messages).
bg_BG: Заместено с отговора от формата (грешка или успех).

en: Data from the URL or a submitted form.
bg_BG: Данни от URL или изпратената форма.

en: Data from a cookie.
bg_BG: Данни от бисквитки.

en: Replaced with the number of subscribers on the selected list(s)
bg_BG: Заместено с броя на абонатите от избрания списък или (списъци)

en: The email address of the current visitor (if known).
bg_BG: Имейл адреса на текущият посетител (ако се знае).

en: The URL of the page.
bg_BG: URL  на страницата.

en: The path of the page.
bg_BG: Пътечката към тази страница.

en: The current date. Example: %s.
bg_BG: Днешна дата. Пример: %s.

en: The current time. Example: %s.
bg_BG: Текущо време. Пример: %s.

en: The site's language. Example: %s.
bg_BG: Език на страницата. Пример: %s.

en: Newsletter
bg_BG: Бюлетин

en: Displays your Mailchimp for WordPress sign-up form
bg_BG: Показва вашият Mailchimp за формата за регистрация на WordPress

en: Title:
bg_BG: Заглавие:

en: General Settings
bg_BG: Основни настройки

en: Status
bg_BG: Статус

en: CONNECTED
bg_BG: СВЪРЗАН

en: NOT CONNECTED
bg_BG: НЯМА ВРЪЗКА

en: API Key
bg_BG: API ключ

en: Your Mailchimp API key
bg_BG: Вашият Mailchimp API ключ

en: Get your API key here.
bg_BG: Вземете API ключ оттук.

en: This is what we track.
bg_BG: Това, което следим.

en: Fields
bg_BG: Полета

en: Messages
bg_BG: Съобщения

en: Appearance
bg_BG: Облик

en: Enabled?
bg_BG: Включено?

en: Implicit?
bg_BG: Изрично?

en: Mailchimp Lists
bg_BG: Mailchimp списъци

en: Select the list(s) to which people who check the checkbox should be subscribed.
bg_BG: Изберете списък(ци) към които посетителите, маркирали отметката, ще бъдат абонирани.

en: Checkbox label text
bg_BG: Текст за етикетите на отметките

en: HTML tags like %s are allowed in the label text.
bg_BG: HTML тагове като %s са разрешени в текста.

en: Pre-check the checkbox?
bg_BG: Предварителен преглед на отметката?

en: Select "yes" if the checkbox should be pre-checked.
bg_BG: Изберете "да" ако отметката трябва да е попълнена предварително.

en: Load some default CSS?
bg_BG: Зареди CSS по подразбиране?

en: Select "yes" if the checkbox appears in a weird place.
bg_BG: Изберете "да" ако отметката не изглежда на правилното място.

en: Double opt-in?
bg_BG: Двойна верификация?

en: Select "yes" if you want people to confirm their email address before being subscribed (recommended)
bg_BG: Изберете "да" ако искате посетителите да потвърждават техния email преди да бъдат абонирани (препоръчително)

en: Name
bg_BG: Име

en: Description
bg_BG: Описание

en: Configure this integration
bg_BG: Конфигурирай интеграцията

en: Your Mailchimp Account
bg_BG: Вашият Mailchimp Акаунт

en: No lists were found in your Mailchimp account
bg_BG: Не бяха открити списъци във вашия Mailchimp акаунт.

en: Add more fields
bg_BG: Добавете още полета

en: Here's how:
bg_BG: Ето как:

en: Light Theme
bg_BG: Светла Тема

en: Dark Theme
bg_BG: Тъмна Тема

en: Red Theme
bg_BG: Червена Тема

en: Form Fields
bg_BG: Полета във формата

en: Invalid email address
bg_BG: Невалиден имейл адрес

en: General error
bg_BG: Обща грешка

en: Unsubscribed
bg_BG: Отписан/и

en: Form Settings
bg_BG: Настройки на формите

en: Form behaviour
bg_BG: Поведение на формата

en: Example: %s
bg_BG: Пример: %s
