Mailchimp for WordPress - en to lt_LT translation catalogue (235 entries)

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Documentation
lt_LT: Dokumentacija

en: Success! The cached configuration for your Mailchimp lists has been renewed.
lt_LT: Sukešuota konfiguracija jūsų Mailchimp sąrašui sekmingai atnaujinta.

en: This is a pro-only feature. Please upgrade to the premium version to be able to use it.
lt_LT: Tai yra tik mokamos versijos funkcija. Prašome atnaujinti savo licenziją į mokamą versiją, kad galėtumėte naudotis šia funkcija.

en: Renew Mailchimp lists
lt_LT: Atnaujinti Mailchimp sąrašus

en: Fetching Mailchimp lists
lt_LT: Gaunami Mailchimp sąrašai

en: Done! Mailchimp lists renewed.
lt_LT: Baigta! Mailchimp sąrašai atnaujinti.

en: This can take a while if you have many Mailchimp lists.
lt_LT: Tai gali užtrukti jei turite daug Mailchimp sąrašų.

en: Mailchimp API Settings
lt_LT: Mailchimp API nustatymai

en: Other Settings
lt_LT: Daugiau nustatymų

en: Other
lt_LT: Kiti

en: Log successfully emptied.
lt_LT: Atmintinė sekmingai išvalyta

en: To get started with Mailchimp for WordPress, please <a href="%s">enter your Mailchimp API key on the settings page of the plugin</a>.
lt_LT: Norint pradėti naudotis MailChip Wordpress sistemai, prašome <a href="%s"> įvesti savo Mailchimp API raktą šio įskiepio nustatymų puslapyje</a>.

en: Want to customize the style of your form? <a href="%s">Try our Styles Builder</a> & edit the look of your forms with just a few clicks.
lt_LT: Norite konfiguruoti savo formos stilių? <a href="%s"> Pabandykite mūsų stilių kūrimo įrankį </a> ir konfiguruokite formos išvaizdą vos kelių mygtukų paspaudimu.

en: Be notified whenever someone subscribes? <a href="%s">Mailchimp for WordPress Premium</a> allows you to set up email notifications for your forms.
lt_LT: Informuoti apie naujas prenumeratas? <a href="%s"> Mailchimp WordPress mokama versija </a> leidžia nustatyti priminimus el. paštu jūsų formoms.

en: Increased conversions? <a href="%s">Mailchimp for WordPress Premium</a> submits forms without reloading the entire page, resulting in a much better experience for your visitors.
lt_LT: Padidejusios konversijos? <a href="%s"> Mailchimp WordPress mokama versija </a> pateikia formų užklausas neperkraunat viso puslapio, kas įtakoja geresnę naršymo patirtį tavo klientams.

en: Upgrade to Premium
lt_LT: Pereikite į mokamą versiją.

en: Do you want translated forms for all of your languages? <a href="%s">Try Mailchimp for WordPress Premium</a>, which does just that plus more.
lt_LT: Norite vertimo visomis kalbomis savo formoms? <a href="%s"> Pabandykite Mailchimp WordPress mokamą versija </a>, kuri atlieka būtent tai ir dar daugiau.

en: Do you want to create more than one form? Our Premium add-on does just that! <a href="%s">Have a look at all Premium benefits</a>.
lt_LT: Norite sukurti daugiau nei vieną formą? Mūsų mokamos versijos įskiepis būtent tai ir daro! <a href="%s"> Pasižiūrėkite į visus mokamos versijos privalumus </a>.

en: Are you enjoying this plugin? The Premium add-on unlocks several powerful features. <a href="%s">Find out about all benefits now</a>.
lt_LT: Ar jums patinka šis įskiepis? Mokamos versijos įskiepis suteikia keletą galingų įrankių. <a href="%s"> Sužiunokite apie visus privalumus dabar </a>.

en: More subscribers, better newsletters.
lt_LT: Daugiau prenumeratų - geresni naujienlaiškiai.

en: Learn how to best grow your lists & write better emails by subscribing to our monthly tips.
lt_LT: Sužinokite kaip geriausiai padidinti sąrašo kiekį ir rašyti geresnius el. laiškus užsiprenumeruojant mūsų menesinius patarimus.

en: Email Address
lt_LT: El. pašto adresas

en: First Name
lt_LT: Vardas

en: Subscribe
lt_LT: Prenumeruoti

en: Do you want to track all WooCommerce orders in Mailchimp so you can send emails based on the purchase activity of your subscribers?
lt_LT: Ar norite sekti visus WooCommerce užsakymus savo Mailchimp paskyroje, kad galėtumete siųsti el. laiškus remiantis jūsų prenumeratoriaus pirkimo istorija?

en: <a href="%s">Upgrade to Mailchimp for WordPress Premium</a> or <a href="%s">read more about Mailchimp's E-Commerce features</a>.
lt_LT: <a href="%s"> Atsinaujinkite į Mailchimp WordPress mokamą versiją </a> arba <a href="%s"> sužinokite daugiau apie Mailchimp E-Prekybos privalumus </a>.

en: You've been using Mailchimp for WordPress for some time now; we hope you love it!
lt_LT: Jūs jau ilgokai naudojotės Mailchimp Wordpress; mes tikimės, kad jums tai patinka!

en: If you do, please <a href="%s">leave us a 5★ rating on WordPress.org</a>. It would be of great help to us.
lt_LT: Jeigu taip, tai prašome palikti 5★ reitingą WordPress.org puslapyje. Tai būtų gera pagalba mums.

en: Dismiss this notice.
lt_LT: Nerodyti šio įspėjimo.

en: Read more about common connectivity issues.
lt_LT: Sužinokite daugiau apie dažniausias ryšio problemas.

en: Add to form
lt_LT: Pridėti į formą

en: City
lt_LT: Miestas

en: Checkboxes
lt_LT: Varnelės

en: Choices
lt_LT: Pasirinkimai

en: Choice type
lt_LT: Pasirinkimo tipas

en: Choose a field to add to the form
lt_LT: Pasirinkite laukelį pridėti į formą

en: Close
lt_LT: Uždaryti

en: Country
lt_LT: Šalis

en: Dropdown
lt_LT: Iššsokantis langas

en: Field type
lt_LT: Laukelio tipas

en: Field label
lt_LT: Laukelio etiketė

en: Form action
lt_LT: Formos veiksmas

en: This field will allow your visitors to choose whether they would like to subscribe or unsubscribe
lt_LT: Šis laukelis leidžia klientams pasirinkti ar jie nori prenumeruoti, ar atšaukti prenumeratą

en: Form fields
lt_LT: Formos laukeliai

en: This field is marked as required in Mailchimp.
lt_LT: Šis laukelis yra pažymėtas kaip privalomas Mailchimp.

en: Initial value
lt_LT: Inicialo reikšmė

en: Interest categories
lt_LT: Pomėgių kategorijos

en: Is this field required?
lt_LT: Ar šis laukelis privalomas?

en: List choice
lt_LT: Rodyti pasirinkimą

en: This field will allow your visitors to choose a list to subscribe to.
lt_LT: Šis laukelis leis tavo klientams pasirinkti sąrašą, kurį prenumeruoti.

en: List fields
lt_LT: Rodyti laukelius

en: No available fields. Did you select a Mailchimp list in the form settings?
lt_LT: Nėra galimų laukelių. Ar pasirinkote Mailchimp sąrašą formos nustatymuose?

en: Optional
lt_LT: Neprivaloma

en: Placeholder
lt_LT: Numatytas tekstas

en: Text to show when field has no value.
lt_LT: Tekstas, kurį rodyti, kai laukelis neturi įvestos reikšmės.

en: Preselect
lt_LT: Iš anksto pasirinkti

en: Remove
lt_LT: Panaikinti

en: Radio buttons
lt_LT: Apvalūs mygtukai

en: Street Address
lt_LT: Gatvės adresas

en: State
lt_LT: Rajonas

en: Submit button
lt_LT: Patvirtinimo mygtukas

en: Wrap in paragraph tags?
lt_LT: Įtraukti žymes?

en: Value
lt_LT: Reikšmė

en: Text to prefill this field with.
lt_LT: Tekstas, kurį iš anksto užpildyti šį laukelį.

en: ZIP
lt_LT: Pašto kodas

en: Forms
lt_LT: Formos

en: <strong>Success!</strong> Form successfully saved.
lt_LT: <strong>Atlikta! Formą sekmingai išsaugota.

en: Preview form
lt_LT: Peržiūrėti formą

en: Mailchimp Sign-Up Form
lt_LT: Mailchimp registracijos forma

en: Select the form to show
lt_LT: Pasirinkite formą, kurią rodyti

en: Form preview
lt_LT: Formos peržiūra

en: Replaced with the form response (error or success messages).
lt_LT: Pakeista formos atsakymu (klaidos ar sėkmės pranešimai).

en: Data from the URL or a submitted form.
lt_LT: Duomenys iš nurodos adreso arba iš pateiktos formos.

en: Data from a cookie.
lt_LT: Duomenys iš slapuko.

en: Replaced with the number of subscribers on the selected list(s)
lt_LT: Pakeista prenumeratorių kiekių pasirinktame saraše (-uose)

en: The email address of the current visitor (if known).
lt_LT: Dabartinio lankytojo el. paštas (jei žinomas).

en: The URL of the page.
lt_LT: Puslapio nuorodos adresas.

en: The path of the page.
lt_LT: Puslapio kelias

en: The current date. Example: %s.
lt_LT: Dabartine data. Pvz: %s.

en: The current time. Example: %s.
lt_LT: Dabartinis laikas. Pvz: %s.

en: The site's language. Example: %s.
lt_LT: Puslapio kalba. Pvz: %s.

en: The visitor's IP address. Example: %s.
lt_LT: Lankytojo IP adresas. Pvz: %s.

en: The property of the currently logged-in user.
lt_LT: Dabartinio prisijungusio lankytojo nuosavybė.

en: Property of the current page or post.
lt_LT: Dabartinio puslapio ar įrašo nuosavybė.

en: There is no form with ID %d, perhaps it was deleted?
lt_LT: Nera jokios formos su ID %d, galbūt ji buvo ištrinta?

en: Newsletter
lt_LT: Naujienlaiškis

en: Displays your Mailchimp for WordPress sign-up form
lt_LT: Rodo jūsų Mailchimp jūsų Wordpress registracijos formai

en: Title:
lt_LT: Pavadinimas:

en: You can edit your sign-up form in the <a href="%s">Mailchimp for WordPress form settings</a>.
lt_LT: Jūs galite redaguoti Mailchimp Wordpress registracijos formą <a href="%s"> nuėję į formos nustatymus</a>.

en: Integrations
lt_LT: Integracijos

en: You are here:
lt_LT: Jūs esate čia:

en: General Settings
lt_LT: Pagrindiniai nustatymai

en: Status
lt_LT: Statusas

en: CONNECTED
lt_LT: PRISIJUNGTA

en: NOT CONNECTED
lt_LT: NEPRISIJUNGTA

en: API Key
lt_LT: API raktas

en: Your Mailchimp API key
lt_LT: Jūsų Mailchimp API raktas

en: The API key for connecting with your Mailchimp account.
lt_LT: API raktas, naudojamas kartu su jūsų Mailchimp paskyra.

en: Get your API key here.
lt_LT: Gauk savo API raktą čia.

en: Miscellaneous settings
lt_LT: Įvairūs nustatymai

en: Usage Tracking
lt_LT: Naudojimo sekimas

en: Allow us to anonymously track how this plugin is used to help us make it better fit your needs.
lt_LT: Leidžia mums anonimiškai sekti kaip šis įskiepis naudojamas padedent mums labiau padidinti jūsų poreikius.

en: This is what we track.
lt_LT: Tai mes sekame.

en: Logging
lt_LT: Istorija

en: Determines what events should be written to <a href="%s">the debug log</a> (see below).
lt_LT: Nustato, kurie įvykiai turėtų būti įrašyti į <a href="%s">debug log'ą </a> (žūrėti žemiau).

en: Debug Log
lt_LT: Debug log'as

en: Filter..
lt_LT: Filtras..

en: Log file is not writable.
lt_LT: Log'as neturi write teisių.

en: Please ensure %s has the proper <a href="%s">file permissions</a>.
lt_LT: Prašome užtikrinti %s turi tinkamas <a href="%s"> failo teises </a> .

en: Nothing here. Which means there are no errors!
lt_LT: Nieko čia nėra, kas reiškia, kad nėra klaidų!

en: Empty Log
lt_LT: Tusčias log'as

en: Right now, the plugin is configured to only log errors and warnings.
lt_LT: Dabar įskiepis nustatytas, kad log'intu tik klaidas ir įspėjimus.

en: Default sign-up form
lt_LT: Numatytoji registracijos forma

en: Add new form
lt_LT: Pridėti naują formą

en: What is the name of this form?
lt_LT: Koks šios formos pavadinimas?

en: Enter your form title..
lt_LT: Įveskite savo formos pavadinimą..

en: To which Mailchimp lists should this form subscribe?
lt_LT: Kuriam Mailchimp sąrašui ši formą turi prenumeruoti?

en: No lists found. Did you <a href="%s">connect with Mailchimp</a>?
lt_LT: Nerasta jokių sąrašų. Ar jūs <a href="%s"> prisijungti su Mailchimp </a>?

en: Fields
lt_LT: Laukeliai

en: Messages
lt_LT: Pranešimai

en: Appearance
lt_LT: Išvaizda

en: Form
lt_LT: Forma

en: Edit Form
lt_LT: Redaguoti formą

en: Enter form title here
lt_LT: Įveskite formos pavadinimą čia

en: Enter the title of your sign-up form
lt_LT: Įveskite registracijos formos pavadinimą

en: Shortcode
lt_LT: kodo trumpinys

en: Get shortcode
lt_LT: Gauk kodo trumpinį

en: Preview this form
lt_LT: Peržiūrėti šią formą

en: %s integration
lt_LT: %sintegracija

en: The selected Mailchimp lists require non-default fields, which may prevent this integration from working.
lt_LT: Pasirinktas Mailchimp sąrašas reikalauja ne numatytų laukelių, kurie gali užkirsti šios integracijos veikimą.

en: Please ensure you <a href="%s">configure the plugin to send all required fields</a> or <a href="%s">log into your Mailchimp account</a> and make sure only the email & name fields are marked as required fields for the selected list(s).
lt_LT: Įsitikinkite, kad <a href="%s"> sukonfigūruotumėte įskiepį, kad išsiųstumėte visus reikiamus laukelius </a> arba <a href="%s">prisijungtumėte į savo Mailchimp paskyrą </a>, ir įsitikinkite, kad tik laukai El. Paštas ir vardas yra pažymėti kaip privalomi laukai pasirinktiems (-am) sąrašams (-ui).

en: Enabled?
lt_LT: Aktyvuota?

en: Enable the %s integration? This will add a sign-up checkbox to the form.
lt_LT: Aktyvuoti šią %s integraciją? Tai pridės registracijos varnelę į formą.

en: Implicit?
lt_LT: Numanomas?

en: Select "no" if you want to ask your visitors before they are subscribed (recommended).
lt_LT: Pasirinkite "ne" jei norite prašyti lankytojų prieš jiems prenumeruojant (rekomenduojama).

en: Mailchimp Lists
lt_LT: Mailchimp sąrašai

en: Select the list(s) to which people who check the checkbox should be subscribed.
lt_LT: Pasirinkite sąrašą (-us) žmonėms, kurie pažymėjė varnele būtų prenumeruojama.

en: No lists found, <a href="%s">are you connected to Mailchimp</a>?
lt_LT: Nerasta jokių sąrašų, <a href="%s">ar jūs prisijungęs prie Mailchimp </a>?

en: Checkbox label text
lt_LT: Varnelės etiketės tekstas

en: HTML tags like %s are allowed in the label text.
lt_LT: HTML žymės kaip %s yra leistinos etiketės tekstui.

en: Pre-check the checkbox?
lt_LT: Išankstinis varnelės pažymėjimas?

en: Select "yes" if the checkbox should be pre-checked.
lt_LT: Pasirinkite "taip" jei norite, kad varnelė būtų iš anksto pažymėta.

en: Load some default CSS?
lt_LT: Užkrauti numatytą CSS?

en: Select "yes" if the checkbox appears in a weird place.
lt_LT: Pasirinkite "taip" jei varnelė atsiranda keistoje vietoje.

en: Double opt-in?
lt_LT: Dvigubas pažymėjimas?

en: Select "yes" if you want people to confirm their email address before being subscribed (recommended)
lt_LT: Pasirinkite "taip" jeigu norite, kad žmogus prieš prenumeruodamas patvirtintų savo el. pašto adresą (rekomenduojama)

en: Update existing subscribers?
lt_LT: Atnaujinti esamus prenumeruotojus

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers with the data that is sent.
lt_LT: Pasirinkite "taip" jeiug norite atnaujinti esamus prenumeruotojus išsiųstais duomenimis.

en: Replace interest groups?
lt_LT: Pekeisti pomėgių grupes?

en: Select "no" if you want to add the selected interests to any previously selected interests when updating a subscriber.
lt_LT: Pasirinkite "ne" jeigu norite pridėti pomėgius prieš tai pasirinktiems pomėgiams atnaujinant prenumeruotoją.

en: What does this do?
lt_LT: Ką tai daro?

en: Name
lt_LT: Vardas

en: Description
lt_LT: Aprašymas

en: Configure this integration
lt_LT: Konfiguruoti šią integraciją

en: The table below shows all available integrations.
lt_LT: Ši lentelė rodo visas galimas integracijas.

en: Click on the name of an integration to edit all settings specific to that integration.
lt_LT: Paspauskite ant integracijos pavadinimo norint redaguoti visus jos nustatymus.

en: Enabled integrations
lt_LT: Aktyvuotos integracijos

en: Available integrations
lt_LT: Galimos integracijos

en: Mailchimp for WordPress is in need of translations. Is the plugin not translated in your language or do you spot errors with the current translations? Helping out is easy! Head over to <a href="%s">the translation project and click "help translate"</a>.
lt_LT: Mailchimp WordPress laukia vertimų. Ar šis įskiepis dar neišverstas į jūsų kalbą arba turi klaidų dabartiniame vertime? Padėti lengva! Pereikite prie <a href="%s"> vertimo projekto ir spauskite "padėti išversti"</a>.

en: This plugin is not developed by or affiliated with Mailchimp in any way.
lt_LT: Šis įskiepis nėra suprogramuotas ar susijęs su Mailchimp jokiu būdu.

en: Looking for help?
lt_LT: Ieškote pagalbos?

en: We have some resources available to help you in the right direction.
lt_LT: Mes turime šaltinių kurie nukreips tinkamu keliu.

en: Knowledge Base
lt_LT: Žinių centras

en: Frequently Asked Questions
lt_LT: Dažniausiai užduodami klausimai

en: Code reference for developers
lt_LT: Kodo nuoroda programuotojams

en: Looking to improve your sign-up rates?
lt_LT: Ieškote kaip pagerinti jūsų registracijos reitingus?

en: Our <a href="%s">Boxzilla plugin</a> allows you to create pop-ups or slide-ins with a subscribe form. A sure way to grow your lists faster.
lt_LT: Mūsų <a href="%s"> Boxzilla įskiepis </a> leidžia jums kurti iššokančius langus arba skaidres kartu su prenumeravimo forma. Užtikrintas būdas padidinti sąrašo kiekį.

en: Your Mailchimp Account
lt_LT: Jūsų Mailchimp paskyra

en: The table below shows your Mailchimp lists and their details. If you just applied changes to your Mailchimp lists, please use the following button to renew the cached lists configuration.
lt_LT: Žemiau pateiktoje lentelėje rodomi jūsų Mailchimp sąrašai ir jų duomenys. Jei ką tik pritaikėte savo Mailchimp sąrašų pakeitimus, naudokite šį mygtuką, kad atnaujintumėte konfigūraciją iš talpyklų sąrašų.

en: No lists were found in your Mailchimp account
lt_LT: Nerasta jokių sąrašų jūsų Mailchimp paskyroje

en: A total of %d lists were found in your Mailchimp account.
lt_LT: Iš viso %d sarašų buvo rasta jūsų Mailchimp paskyroje.

en: List Name
lt_LT: Sąrašo pavadinimas

en: Subscribers
lt_LT: Prenumeruotojai

en: Edit this list in Mailchimp
lt_LT: Redaguoti šį Mailchimp sąrašą

en: %s (%s) with field type %s.
lt_LT: %s (%s) kartu su laukeliu tipu %s.

en: Add more fields
lt_LT: Pridėti daugiau laukelių

en: To add more fields to your form, you will need to create those fields in Mailchimp first.
lt_LT: Norint pridėti daugiau laukelių į formą, pirmiausia jums reikės susikurti tuos laukelius Mailchimp.

en: Here's how:
lt_LT: Žiūrėti kaip tai daroma:

en: Log in to your Mailchimp account.
lt_LT: Prisijungti prie Mailchimp paskyros.

en: Add list fields to any of your selected lists.
lt_LT: Pridėti sąrašo laukelių į bet kurį pasirinktą sąrašą.

en: Clicking the following links will take you to the right screen.
lt_LT: Paspaudžiant nurodytas nuorodas nukels jus į reikiamą ekraną.

en: Edit list fields for
lt_LT: Redaguoti sąrašo laukelius

en: Click the following button to have Mailchimp for WordPress pick up on your changes.
lt_LT: Paspauskite šį mygtuką norint tūrėti Mailchimp WordPress pakeitimų sekimą.

en: Add dynamic form variable
lt_LT: Pridėti dinaminį formos kintamąjį

en: The following list of variables can be used to <a href="%s">add some dynamic content to your form or success and error messages</a>.
lt_LT: Toliau esantys sąrašo kintamiejį gali būti naudojami siekiant <a href="%s"> pridėti dinamiško turinio į jūsų formą arba į sekmės ir klaidų pranešimus </a>.

en: This allows you to personalise your form or response messages.
lt_LT: Tai leidžia jums redaguoti savo formos arba atsakymų žinutes.

en: Inherit from %s theme
lt_LT: Paveldėta iš %s temos

en: Basic
lt_LT: Paprastas

en: Form Themes
lt_LT: Formos dizainas

en: Light Theme
lt_LT: Šviesus dizainas

en: Dark Theme
lt_LT: Tamsus dizainas

en: Red Theme
lt_LT: Raudonas dizainas

en: Green Theme
lt_LT: Žalias dizainas

en: Blue Theme
lt_LT: Mėlynas dizainas

en: Form Appearance
lt_LT: Formos išvaizda

en: Form Style
lt_LT: Formos stilius

en: If you want to load some default CSS styles, select "basic formatting styles" or choose one of the color themes
lt_LT: Jeigu norite įgalinti numatytus CSS stilius, pasirinkite "basic formattin styles" arba pasirinkite vieną iš spalvų dizainų

en: Form variables
lt_LT: Formos kintamieji

en: Form Fields
lt_LT: Formos laukeliai

en: Enter the HTML code for your form fields..
lt_LT: Įveskite HTML kodą savo formos laukeliams..

en: Use the shortcode %s to display this form inside a post, page or text widget.
lt_LT: Naudokite kodo trumpinį %s norint atvaizduoti formą viduje: įrašo, puslapio arba teksto papildinio.

en: Form Messages
lt_LT: Formos pranešimai

en: Successfully subscribed
lt_LT: Sėkmingai užprenumeruota

en: The text that shows when an email address is successfully subscribed to the selected list(s).
lt_LT: Tekstas, kuris rodo kada el. pašto adresas yra sėkmingai užprenumeruotas pasirinktame sąraše (-uose).

en: Invalid email address
lt_LT: Neteisingas el.pašto adresas

en: The text that shows when an invalid email address is given.
lt_LT: Tekstas, kuris rodo kada el. pašto adresas yra įvestas.

en: Required field missing
lt_LT: Trūkstamas privalomas laukelis

en: The text that shows when a required field for the selected list(s) is missing.
lt_LT: Tekstas, kuris rodo kada privalomas laukelis pasirinktam (-iems) sąrašui (-ams) yra trūkstamas.

en: Already subscribed
lt_LT: Jau esate užsiprenumeravę

en: The text that shows when the given email is already subscribed to the selected list(s).
lt_LT: Tekstas, kuris rodo kada duotas el. pašto adresas jau yra užsiprenumeravęs šiam sąrašui.

en: General error
lt_LT: Pagrindinė klaida

en: The text that shows when a general error occured.
lt_LT: Tekstas, kuris rodo kada pagrindinė klaida atsirado.

en: Unsubscribed
lt_LT: Prenumeratos atsisakyta

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is successfully unsubscribed from the selected list(s).
lt_LT: Naudojant prenumeratos atsisakymo metodą, šis tekstas rodo kada el. paštas yra sėkmingai išbrauktas iš sąrašo (-ų).

en: Not subscribed
lt_LT: Dar nesate užsiprenumeravęs

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is not on the selected list(s).
lt_LT: Naudojant šį prenumeratos atsisakymo metodą, šis tekstas rodo, kada duotas el. pašto adresas nėra pasirinktame sąraše.

en: No list selected
lt_LT: Nepasirinktas sąrašas

en: When offering a list choice, this is the text that shows when no lists were selected.
lt_LT: Siūlant sąrašo pasirinkimą, šis tekstas rodo kada yra nepasirinktas joks sąrašas.

en: Updated
lt_LT: Atnaujinta

en: The text that shows when an existing subscriber is updated.
lt_LT: Šis tekstas rodo kada jau egzistuojantis prenumeratorius atnaujintas.

en: HTML tags like %s are allowed in the message fields.
lt_LT: HTML žymės kaip %s yra leidžiamos šiuose pranešimų laukeliuose.

en: Form Settings
lt_LT: Formos nustatymai

en: Mailchimp specific settings
lt_LT: Mailchimp specifiniai nustatymai

en: Lists this form subscribes to
lt_LT: Sąrašai, kuriuos ši forma prenumeruoja

en: Select the list(s) to which people who submit this form should be subscribed.
lt_LT: Pasirinkite sąrašą (-us) žmonėms, kurie pažymėjė varnele būtų prenumeruojami.

en: Use double opt-in?
lt_LT: Naudoti dvigubą pažymėjimą?

en: Are you sure you want to disable double opt-in?
lt_LT: Ar tikrai norite išjungti dvigubą pažymėjimą?

en: We strongly suggest keeping double opt-in enabled. Disabling double opt-in may result in abuse.
lt_LT: Mes stipriai rekomenduojame naudoti dvigubą pažymėjimą. Panaikinat šią funkcija galimas piktnaudžiavimo įvaizdis.

en: Form behaviour
lt_LT: Formos elgsena

en: Hide form after a successful sign-up?
lt_LT: Paslėpti formą po sėkmingos registracijos?

en: Select "yes" to hide the form fields after a successful sign-up.
lt_LT: Pasirinkite "taip" norint paslėpti formos laukelius po sėkmingos registracijos.

en: Redirect to URL after successful sign-ups
lt_LT: Perkrauti į nuorodą po sėkmingų registracijų

en: Example: %s
lt_LT: Pavyzdžiui: %s

en: Leave empty or enter <code>0</code> for no redirect. Otherwise, use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>.
lt_LT: Palikite tuščią arba įveskite <code>0</code> norint nenaudoti nurodos nukreipimo, naudokite pilnus nuorodų adresus, kaip <code>http://</code>.
