Mailchimp for WordPress - en to sl_SI translation catalogue (233 entries)

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Documentation
sl_SI: Dokumentacija

en: Success! The cached configuration for your Mailchimp lists has been renewed.
sl_SI: Uspeh! Predpomnjena konfiguracija Mailchimp list je prenovljena.

en: This is a pro-only feature. Please upgrade to the premium version to be able to use it.
sl_SI: To je ekskluzivna funkcija. Prosimo nadgradite v plačljivo verzijo, da jo lahko uporabite.

en: Renew Mailchimp lists
sl_SI: Obnovi Mailchimp liste

en: Fetching Mailchimp lists
sl_SI: Prenesi Mailchimp sezname

en: Done! Mailchimp lists renewed.
sl_SI: Zaključeno! Mailchimp seznami so obnovljeni.

en: This can take a while if you have many Mailchimp lists.
sl_SI: To zna trajati nekaj časa v primeru, da imate več Mailchimp seznamov.

en: Mailchimp API Settings
sl_SI: Nastavitve Mailchimp API-ja

en: Other Settings
sl_SI: Ostale nastavitve

en: Other
sl_SI: Ostalo

en: Log successfully emptied.
sl_SI: Log je uspešno izpraznjen.

en: To get started with Mailchimp for WordPress, please <a href="%s">enter your Mailchimp API key on the settings page of the plugin</a>.
sl_SI: Pred pričetkom uporabe Mailchimp za Wordpress prosimo <a href="%s"> vnesite Vaš Mailchimp API ključ v nastavitvah dodatka</a>

en: Want to customize the style of your form? <a href="%s">Try our Styles Builder</a> & edit the look of your forms with just a few clicks.
sl_SI: Želite personalizirati obliko obrazca?  <a href="%s">Preizkusite naš gradnik oblik</a> in uredite izgled obrazcev le z nekaj kliki.

en: Be notified whenever someone subscribes? <a href="%s">Mailchimp for WordPress Premium</a> allows you to set up email notifications for your forms.
sl_SI: Bodite obveščeni, ko se kdo naroči? <a href="%s">Mailchimp for WordPress Premium</a> omogoča nastavitev e-poštnih obvestil za vaš obrazec.

en: Increased conversions? <a href="%s">Mailchimp for WordPress Premium</a> submits forms without reloading the entire page, resulting in a much better experience for your visitors.
sl_SI: Povečanje? <a href="%s">Mailchimp for WordPress Premium</a> potrjuje obrazce brez ponovnega nalaganja celotne strani. Rezultat je boljša uporabniška izkušnja za vaše obiskovalce.

en: Upgrade to Premium
sl_SI: Nadgradi na Premium

en: Do you want translated forms for all of your languages? <a href="%s">Try Mailchimp for WordPress Premium</a>, which does just that plus more.
sl_SI: Želite prevedene obrazce za vse jezike? <a href="%s">Preizkusite Mailchimp for Wordpress Premium</a>, k to omogoča in m,nogo več.

en: Do you want to create more than one form? Our Premium add-on does just that! <a href="%s">Have a look at all Premium benefits</a>.
sl_SI: Želite ustvariti več kot en obrazec? Naša Premium verzija to omogoča!  <a href="%s">Preglejte vse možnosti, ki jih Premium omogoča</a>

en: Are you enjoying this plugin? The Premium add-on unlocks several powerful features. <a href="%s">Find out about all benefits now</a>.
sl_SI: Vam je dodatek všeč? Premium verzija odklene kar nekaj koristnih funkcij. <a href="%s">Preverite razširitve sedaj!</a>

en: More subscribers, better newsletters.
sl_SI: Več naročnikov, boljše e-novice.

en: Learn how to best grow your lists & write better emails by subscribing to our monthly tips.
sl_SI: Nauči se kako povečati liste & kreiraj boljše emaile z naročitvijo na naše mesečne nasvete.

en: Email Address
sl_SI: E-naslov

en: First Name
sl_SI: Ime

en: Subscribe
sl_SI: Naroči se

en: Do you want to track all WooCommerce orders in Mailchimp so you can send emails based on the purchase activity of your subscribers?
sl_SI: Želite slediti vsem WooCommerce naročilom v Mailchimp? Elektronska sporočila lahko tako pošiljate svojim naročnikom na podlagi aktivnosti naročanja v spletni trgovini.

en: <a href="%s">Upgrade to Mailchimp for WordPress Premium</a> or <a href="%s">read more about Mailchimp's E-Commerce features</a>.
sl_SI: <a href="%s">Nadgradite na Mailchimp for WordPress Premium</a> ali <a href="%s">preberite več o Mailchimp's E-Commerce lastnosti</a>.

en: You've been using Mailchimp for WordPress for some time now; we hope you love it!
sl_SI: Mailchimp for Wordpress uporabljate že nekaj časa; upamo, da vam ustreza!

en: If you do, please <a href="%s">leave us a 5★ rating on WordPress.org</a>. It would be of great help to us.
sl_SI: Če vam prosimo <a href="%s">izpolnite 5★ zvezdic na WordPress.org</a>. To bi nam bilo v veliko pomoč.

en: Dismiss this notice.
sl_SI: Spreglej to opozorilo.

en: Read more about common connectivity issues.
sl_SI: Preberi več o pogostih težavah s povezavo.

en: Add to form
sl_SI: Dodaj na obrazec

en: City
sl_SI: Mesto

en: Checkboxes
sl_SI: Potrditvena polja

en: Choices
sl_SI: Izbira

en: Choice type
sl_SI: Tip izbire

en: Choose a field to add to the form
sl_SI: Izberite polje za dodajanje na obrazec

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Country
sl_SI: Država

en: Dropdown
sl_SI: Spustni meni

en: Field type
sl_SI: Vrsta polja

en: Field label
sl_SI: Oznaka polja

en: Form action
sl_SI: Akcija obrazca

en: This field will allow your visitors to choose whether they would like to subscribe or unsubscribe
sl_SI: To polje bo obiskovalcem omogočilo, da izberejo, ali se želijo naročiti ali odjaviti

en: Form fields
sl_SI: Polja obrazca

en: This field is marked as required in Mailchimp.
sl_SI: To polje je označeno kot obvezno v Mailchimp.

en: Initial value
sl_SI: Začetna vrednost

en: Interest categories
sl_SI: Zanimive kategorije

en: Is this field required?
sl_SI: Je to polje obvezno?

en: List choice
sl_SI: Seznam možnosti

en: This field will allow your visitors to choose a list to subscribe to.
sl_SI: To polje bo obiskovalcem omogočilo, da izberejo seznam za naročanje.

en: List fields
sl_SI: Seznam polj

en: No available fields. Did you select a Mailchimp list in the form settings?
sl_SI: Ni razpoložljivih polj. Ali ste v nastavitvah obrazca izbrali seznam Mailchimp?

en: Optional
sl_SI: Neobvezno

en: Placeholder
sl_SI: Mesto

en: Text to show when field has no value.
sl_SI: Besedilo, ki prikaže, ko polje nima vrednosti.

en: Preselect
sl_SI: Predhodno izberi

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Radio buttons
sl_SI: Radijski gumbi

en: Street Address
sl_SI: Ulica

en: State
sl_SI: Zvezna država

en: Submit button
sl_SI: Potrditveni gumb

en: Wrap in paragraph tags?
sl_SI: Zaviti v oznake odstavka?

en: Value
sl_SI: Vrednost

en: Text to prefill this field with.
sl_SI: Besedilo s katerim želite to polje pred izpolniti.

en: Forms
sl_SI: Obrazci

en: <strong>Success!</strong> Form successfully saved.
sl_SI: <strong>Uspeh!</strong> Obrazec uspešno shranjen.

en: Preview form
sl_SI: Predogled obrazca

en: Mailchimp Sign-Up Form
sl_SI: Mailchimp prijavni obrzec

en: Select the form to show
sl_SI: Izberite obrazec za prikaz

en: Form preview
sl_SI: Predogled obrazca

en: Replaced with the form response (error or success messages).
sl_SI: Nadomeščeno z odzivom obrazca (sporočilo napake ali uspeha).

en: Data from the URL or a submitted form.
sl_SI: Podatki iz URL-ja ali iz predloženega obrazca.

en: Data from a cookie.
sl_SI: Podatek iz piškotka.

en: Replaced with the number of subscribers on the selected list(s)
sl_SI: Nadomeščen s številko naročnikov z izbranih list(e)

en: The email address of the current visitor (if known).
sl_SI: E-naslov trenutnega obiskovalca (če je znan).

en: The URL of the page.
sl_SI: URL naslov strani.

en: The path of the page.
sl_SI: Pot strani.

en: The current date. Example: %s.
sl_SI: Trenutni datum. Primer: %s.

en: The current time. Example: %s.
sl_SI: Trenutni čas. Primer: %s.

en: The site's language. Example: %s.
sl_SI: Jezik strani. Primer: %s.

en: The visitor's IP address. Example: %s.
sl_SI: IP naslov obiskovalca. Primer: %s.

en: The property of the currently logged-in user.
sl_SI: Lastnost trenutno prijavljenega uporabnika.

en: Property of the current page or post.
sl_SI: Lastnosti trenutne strani ali objave.

en: There is no form with ID %d, perhaps it was deleted?
sl_SI: Obrazec z ID %d ne obstaja, mogoče je izbrisan?

en: Newsletter
sl_SI: E-novice

en: Displays your Mailchimp for WordPress sign-up form
sl_SI: Prikaži Mailchimp-ov prijavni obrazec za Wordpress

en: Title:
sl_SI: Naslov:

en: You can edit your sign-up form in the <a href="%s">Mailchimp for WordPress form settings</a>.
sl_SI: Lahko prilagodiš prijavni obrazec v <a href="%s">Mailchimp nastavitvah obrazca za Wordpress</a>.

en: Integrations
sl_SI: Integracije

en: You are here:
sl_SI: Ste tukaj:

en: General Settings
sl_SI: Splošne nastavitve

en: CONNECTED
sl_SI: POVEZAN

en: NOT CONNECTED
sl_SI: NI POVEZAN

en: API Key
sl_SI: API ključ

en: Your Mailchimp API key
sl_SI: Vaš Mailchimp API ključ

en: The API key for connecting with your Mailchimp account.
sl_SI: API ključ za povezavo z vašim Mailchimp računom.

en: Get your API key here.
sl_SI: Dobi API ključ tukaj.

en: Miscellaneous settings
sl_SI: Razne nastavitve

en: Usage Tracking
sl_SI: Sledi uporabi

en: Allow us to anonymously track how this plugin is used to help us make it better fit your needs.
sl_SI: Dovolite, da anonimno sledimo kako uporabljate ta vtičnik, s tem vam pomagamo, da se bolje prilagodi vašim potrebam.

en: This is what we track.
sl_SI: Temu sledimo.

en: Logging
sl_SI: Beleženje

en: Determines what events should be written to <a href="%s">the debug log</a> (see below).
sl_SI: Določi, katere dogodke je treba zapisati v  <a href="%s"> dnevnik odpravljanja napak </a> (glejte spodaj).

en: Debug Log
sl_SI: Dnevnik za odpravljanje napak

en: Filter..
sl_SI: Omejitev..

en: Log file is not writable.
sl_SI: Dnevniška datoteka ni zapisljiva.

en: Please ensure %s has the proper <a href="%s">file permissions</a>.
sl_SI: Zagotovite, da ima %s ustrezna dovoljenja za <a href="%s"> datoteke </a>.

en: Nothing here. Which means there are no errors!
sl_SI: Ničesar za prikaz! To pomeni, da tukaj ni napak!

en: Empty Log
sl_SI: Prazen dnevnik

en: Right now, the plugin is configured to only log errors and warnings.
sl_SI: Trenutno je vtičnik konfiguriran le za prijavo napak in opozoril.

en: Default sign-up form
sl_SI: Privzet obrazec za prijavo

en: Add new form
sl_SI: Dodaj nov obrazec

en: What is the name of this form?
sl_SI: Kakšno je ime tega obrazca?

en: Enter your form title..
sl_SI: Vnesi naslov obrazca..

en: To which Mailchimp lists should this form subscribe?
sl_SI: H kateri Mailchimp listi naj se naroči ta obrazec?

en: No lists found. Did you <a href="%s">connect with Mailchimp</a>?
sl_SI: Nič najdenih list. Ste <a href="%s">povezani z Mailchimp</a>?

en: Fields
sl_SI: Polja

en: Messages
sl_SI: Sporočila

en: Appearance
sl_SI: Izgled

en: Form
sl_SI: Obrazec

en: Edit Form
sl_SI: Prilagodi obrazec

en: Enter form title here
sl_SI: Tukaj vnesi naslov obrazca

en: Enter the title of your sign-up form
sl_SI: Vnesi naslov prijavnega obrazca

en: Shortcode
sl_SI: Kratka koda

en: Get shortcode
sl_SI: Dobi kratko kodo

en: Preview this form
sl_SI: Predogled obrazca

en: %s integration
sl_SI: %s integracija

en: The selected Mailchimp lists require non-default fields, which may prevent this integration from working.
sl_SI: Izbrani seznami Mailchimp zahtevajo polja, ki niso privzeta, kar lahko prepreči, da bi ta integracija delovala.

en: Please ensure you <a href="%s">configure the plugin to send all required fields</a> or <a href="%s">log into your Mailchimp account</a> and make sure only the email & name fields are marked as required fields for the selected list(s).
sl_SI: Prosimo prepričajte se  <a href="%s">da nastavite vtičnik za pošiljanje vseh zahtevanih polj </a> ali  <a href="%s">se prijavite v vaš Mailchimp račun </a> in se prepričajte, da sta le polji elektronska pošta in ime nastavljeni kot obvezen podatek za izbran-e seznam(e).

en: Enabled?
sl_SI: Omogočeno?

en: Enable the %s integration? This will add a sign-up checkbox to the form.
sl_SI: Omogoči %s integracijo? To bo obrazcu dodalo vpisno potrditveno polje.

en: Implicit?
sl_SI: Implicitno?

en: Select "no" if you want to ask your visitors before they are subscribed (recommended).
sl_SI: Izberite "ne", če želite vprašati obiskovalce, če se res želijo naročiti (priporočeno).

en: Mailchimp Lists
sl_SI: Mailchimp lista

en: Select the list(s) to which people who check the checkbox should be subscribed.
sl_SI: Izberite seznam(e) za naročnike za katere je potrebno preveriti potrditev.

en: No lists found, <a href="%s">are you connected to Mailchimp</a>?
sl_SI: Nobena lista najdena, <a href="%s">ste povezani z Mailchimp-om</a>?

en: Checkbox label text
sl_SI: Potrditveno polje oznake besedila

en: HTML tags like %s are allowed in the label text.
sl_SI: HTML tagi kot %s so dovoljeni v besedilu oznake.

en: Pre-check the checkbox?
sl_SI: Že obkljukaj potrditveno polje?

en: Select "yes" if the checkbox should be pre-checked.
sl_SI: Izberite "Da" če mora biti potrditveno polje že obkljukano.

en: Load some default CSS?
sl_SI: Naloži privzet CSS?

en: Select "yes" if the checkbox appears in a weird place.
sl_SI: Izberite "Da" če se potrditveno polje pojavi na čudnem mestu.

en: Double opt-in?
sl_SI: Dvojni opt-in?

en: Select "yes" if you want people to confirm their email address before being subscribed (recommended)
sl_SI: Izberite "da", če želite, da ljudje potrdijo njihov elektronski naslov predno so naročeni (priporočeno)

en: Update existing subscribers?
sl_SI: Nadgradi obstoječe naročnike?

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers with the data that is sent.
sl_SI: Izberite »da«, če želite posodobiti obstoječe naročnike s podatki, ki so poslani.

en: Replace interest groups?
sl_SI: Nadomesti interestne skupine?

en: Select "no" if you want to add the selected interests to any previously selected interests when updating a subscriber.
sl_SI: Izberite "ne", če želite dodati izbrane interese katerikoli predhodno izbranim interesom, ko posodabljate naročnika.

en: What does this do?
sl_SI: Kaj naredi to?

en: Name
sl_SI: Ime

en: Description
sl_SI: Opis

en: Configure this integration
sl_SI: Konfiguriraj to integracijo

en: The table below shows all available integrations.
sl_SI: Spodnja tabela prikazuje vse razpoložljive integracije.

en: Click on the name of an integration to edit all settings specific to that integration.
sl_SI: Kliknite ime integracije, če želite urediti vse nastavitve, specifične za to integracijo.

en: Enabled integrations
sl_SI: Omogočene integracije

en: Available integrations
sl_SI: Razpoložljive integracije

en: Mailchimp for WordPress is in need of translations. Is the plugin not translated in your language or do you spot errors with the current translations? Helping out is easy! Head over to <a href="%s">the translation project and click "help translate"</a>.
sl_SI: Mailchimp za WordPress potrebuje prevode. Ali vtičnik ni preveden v vašem jeziku ali pa pri trenutnih prevodih ugotovite napake? Pomoč je enostavna! Pojdite na <a href="%s"> prevajalski projekt in kliknite »Pomoč pri prevajanju« </a>.

en: This plugin is not developed by or affiliated with Mailchimp in any way.
sl_SI: Ta vtičnik ni razvit ali povezan z Mailchimpom.

en: Looking for help?
sl_SI: Iščete pomoč?

en: We have some resources available to help you in the right direction.
sl_SI: Imamo na voljo nekaj virov, ki vam bodo pomagali v pravo smer.

en: Knowledge Base
sl_SI: Baza znanja

en: Frequently Asked Questions
sl_SI: Pogosto zastavljena vprašanja

en: Code reference for developers
sl_SI: Referenčna oznaka za razvijalce

en: Looking to improve your sign-up rates?
sl_SI: Želite izboljšati vaše prijavne stopnje?

en: Our <a href="%s">Boxzilla plugin</a> allows you to create pop-ups or slide-ins with a subscribe form. A sure way to grow your lists faster.
sl_SI: Naš  <a href="%s">vtičnik Boxzilla</a> omogoča izdelavo pojavnih oken alči diapozitivov z naročniškim obrazcem. Zanesljiv način večanje vaše lsite naročnikov!

en: Your Mailchimp Account
sl_SI: Vaš Mailchimp račun

en: The table below shows your Mailchimp lists and their details. If you just applied changes to your Mailchimp lists, please use the following button to renew the cached lists configuration.
sl_SI: Spodnja tabela prikazuje vaše sezname Mailchimp in njihove podatke. Če ste pravkar uporabili spremembe na seznamih Mailchimp, uporabite naslednji gumb, da obnovite konfiguracijo predpomnjenih seznamov.

en: No lists were found in your Mailchimp account
sl_SI: V vašem računu Mailchimp ni bilo mogoče najti nobenih seznamov

en: A total of %d lists were found in your Mailchimp account.
sl_SI: Skupno %d list je najdenih v vašem Mailchimp računu.

en: List Name
sl_SI: Priimek

en: Subscribers
sl_SI: Naročniki

en: Edit this list in Mailchimp
sl_SI: Uredi to listo v Mailchimpu

en: %s (%s) with field type %s.
sl_SI: %s (%s) s tipom polja %s.

en: Add more fields
sl_SI: Dodaj več polj

en: To add more fields to your form, you will need to create those fields in Mailchimp first.
sl_SI: Če želite v obrazec dodati več polj, jih morate najprej ustvariti v Mailchimpu.

en: Here's how:
sl_SI: Tako:

en: Log in to your Mailchimp account.
sl_SI: Prijavi se v Mailchimp račun.

en: Add list fields to any of your selected lists.
sl_SI: Dodaj seznam polj na katerikoli od vaših izbranih seznamov.

en: Clicking the following links will take you to the right screen.
sl_SI: Klik na naslednjo povezavo vas popelje na željeno mesto na ekranu.

en: Edit list fields for
sl_SI: Uredi polja list za

en: Click the following button to have Mailchimp for WordPress pick up on your changes.
sl_SI: Kliknite naslednji gumb, da bo Mailchimp for WordPress prevzel vaše spremembe.

en: Add dynamic form variable
sl_SI: Dodaj dinamično spremenljivko obrazca

en: The following list of variables can be used to <a href="%s">add some dynamic content to your form or success and error messages</a>.
sl_SI: Naslednji seznam spremenljivk lahko uporabite za <a href="%s"> dodajanje dinamične vsebine v obrazec ali sporočila o uspehu in napakah </a>.

en: This allows you to personalise your form or response messages.
sl_SI: To omogoča personalizacijo obrazca oziroma odzivnega sporočila.

en: Inherit from %s theme
sl_SI: Podeduj s %s teme

en: Basic
sl_SI: Osnovno

en: Form Themes
sl_SI: Teme obrazca

en: Light Theme
sl_SI: Svetla tema

en: Dark Theme
sl_SI: Temna tema

en: Red Theme
sl_SI: Rdeča tema

en: Green Theme
sl_SI: Zelena tema

en: Blue Theme
sl_SI: Modra tema

en: Form Appearance
sl_SI: Izgled obrazca

en: Form Style
sl_SI: Stil obrazca

en: If you want to load some default CSS styles, select "basic formatting styles" or choose one of the color themes
sl_SI: Če želiš naložiti privzet CSS stil izberi "osnovne oblike stilov" ali pa izberi eno od barvnih tem

en: Form variables
sl_SI: Spremenljivke obrazca

en: Form Fields
sl_SI: Polja obrazca

en: Enter the HTML code for your form fields..
sl_SI: Vstavi HTML kodo v polja obrazca..

en: Use the shortcode %s to display this form inside a post, page or text widget.
sl_SI: Uporabi kratko kodo %s za prikaz tega obrazca znotraj sporočila, strani ali pripomočka na strani.

en: Form Messages
sl_SI: Sporočila obrazca

en: Successfully subscribed
sl_SI: Uspešno naročen

en: The text that shows when an email address is successfully subscribed to the selected list(s).
sl_SI: Tekst ki se prikaže, ko je e-naslov uspešno naročen na izbrane listo(e)

en: Invalid email address
sl_SI: Napačen e-naslov

en: The text that shows when an invalid email address is given.
sl_SI: Besedilo se pokaže, ko je vpisan ne veljaven elektronski naslov.

en: Required field missing
sl_SI: Manjka zahtevano polje

en: The text that shows when a required field for the selected list(s) is missing.
sl_SI: Besedilo, ki prikazuje, kdaj manjka obvezno polje za izbrane seznam(e).

en: Already subscribed
sl_SI: Že naročen

en: The text that shows when the given email is already subscribed to the selected list(s).
sl_SI: Besedilo, ki prikazuje, kdaj je vneseni elektronski naslov že naročen na izbrane seznam(e).

en: General error
sl_SI: Splošna napaka

en: The text that shows when a general error occured.
sl_SI: Besedilo, ki prikazuje, kdaj je prišlo do splošne napake.

en: Unsubscribed
sl_SI: Odjavljeni

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is successfully unsubscribed from the selected list(s).
sl_SI: Ko uporabljate metodo odjave, je to besedilo, ki prikazuje, kdaj je bil navedeni e-poštni naslov uspešno odjavljen z izbranih seznam(ov).

en: Not subscribed
sl_SI: Ne naročen

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is not on the selected list(s).
sl_SI: Ko uporabljate metodo za odjavo, je to besedilo, ki prikazuje, če dani e-poštni naslov ni na izbranih seznam(ih).

en: No list selected
sl_SI: Ni izbranega seznama

en: When offering a list choice, this is the text that shows when no lists were selected.
sl_SI: Pri izbiri seznama je to besedilo, ki prikazuje, kdaj ni bil izbran noben seznam.

en: Updated
sl_SI: Nadgrajen

en: The text that shows when an existing subscriber is updated.
sl_SI: Besedilo, ki se prikaže, ko je obstoječi naročnik nadgrajen.

en: HTML tags like %s are allowed in the message fields.
sl_SI: HTML tagi kot %s so dovoljeni v poljih sporočil

en: Form Settings
sl_SI: Nastavitve obrazca

en: Mailchimp specific settings
sl_SI: Mailchimp specifične nastavitve

en: Lists this form subscribes to
sl_SI: Seznam tega obrazca se naroči na

en: Select the list(s) to which people who submit this form should be subscribed.
sl_SI: Izberite seznam(e), na katere morate naročiti osebe, ki predložijo ta obrazec.

en: Use double opt-in?
sl_SI: Uporabi dvojni opt-in?

en: Are you sure you want to disable double opt-in?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite onemogočiti dvojno prijavo?

en: We strongly suggest keeping double opt-in enabled. Disabling double opt-in may result in abuse.
sl_SI: Močno predlagamo, da omogočite dvojno omogočanje. Če onemogočite dvojno prijavo, lahko pride do zlorabe.

en: Form behaviour
sl_SI: Obnašanje obrazca

en: Hide form after a successful sign-up?
sl_SI: Skrij obrazec po uspešni prijavi?

en: Select "yes" to hide the form fields after a successful sign-up.
sl_SI: Izberite "da", da skrijete obrazca po uspešnem prijavi.

en: Redirect to URL after successful sign-ups
sl_SI: Preusmeri na URL po uspešni prijavi

en: Example: %s
sl_SI: Primer: %s

en: Leave empty or enter <code>0</code> for no redirect. Otherwise, use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>.
sl_SI: Pustite prazno ali vpišite <code>0</code> za brez preusmeritve. V nasprotnem primeru uporabite popolne (absolutne) URL-je, vključno z <code>http: //</code>
